برای مشاهده جدول وزنی سولجر کلیک کنید.

برای اجرای سازه هایی که از نظر فشار هیدرواستاتیکی و جانبی سنگین بوده و همچنین دارای تکرار زیاد در اجرا هستند.

قطعاتی به نام سولجر تولید می شود.

که این قطعات به عنوان پشت بند عمودی در سازه هایی مثل دیوارهای با ارتفاع و ضخامت زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

این قطعات علاوه بر مهار فشار جانبی و فشار هیدرواستاتیک در این گونه سازه ها

جهت جلوگیری از باز شدن قالب هاو بسته شدن مجدد آنها در اجرای مشابه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد.

بدین صورت که این محصول  با بسته شدن به پشت بند افقی (لوله) پانل را بصورت یکپارچه درآورده

و می توان با تعبیه قلاب جرثقیل بر روی این محصول ها آنها را بصورت پانلی و یکپارچه جابجا کرد

و در نقطه دیگری از پروژه مورد استفاده قرار داد که نقش عمده ای در صرفه جویی زمان و هزینه و همچنین طول عمر تجهیزات مورد استفاده دارد.


ابعاد سولجر

این محصول در ابعاد ۱ – ۱/۵ – ۲ – ۵ /۲ – ۳ متر به صورت استاندارد تولید می شود.

البته بوسیله صفحات سوراخدار دو انتهای آن می توان با استفاده از ۴ عدد پیچ و مهره ۱۴-۴سانت دو عدد از این محصول  را به هم متصل کرد.

سولجرها بوسیله بولت عصایی ،مهره خروسکی ، و واشر کاس به پانل (پشت بند افقی ) در فواصل ۱ متر از هم متصل می گردند.


سولجر


سولجر

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات دست دوم کلیک کنید قالب فلزی بتن

جهت بازدید ازدیگر محصولات از صفحه اول سایت بازدید فرمایید. قالب بتن

درشرکت قموش قرن تولیدسولجر و دیگر تجهیزات به صورت کاملا استاندارد انجام می گیرد.

همچنین در این شرکت این محصول به صورت دست دوم با کیفیت خرید و فروش می گردد.

برای اطلاع از  وزن این محصول از بالای سایت جدول وزن ها را انتخاب کنید.


سولجر چیست؟

سولجر ابزاری است که از لحاظ هیدرواستاتیکی می‌تواند فشار وارده از طرف بتن ریزی را تحمل کند و در حفظ شکل اولیه قالب ها تاثیر گذار است. در حقیقت این ابزار یک سیستم حمایتی برای سازه هایی مانند دیوارها به وجود می‌آورد که امکان تحمل فشار جانبی و فشارهای استاتیکی را فراهم می‌کند و به نوعی به حفظ سازه کمک می‌کند. ابزارهایی مانند پین و گوه برای نگه داشتن قالبهای فلزی در کنار یکدیگر و همچنین جک ساختمانی برای نگهداری قالب ها در ارتفاع ضروری هستند. اما باید قبول کنیم که برای بتن ریزی دیوارهای مرتفع و همچنین برای حجم بتن ریزی بالا این سولجرها هستند که به عنوان سیستم حمایتی عمل می کنند.

سولجرها کجا استفاده می شوند؟

دربند قبلی گفتیم که این ابزارها می توانند به عنوان یک سیستم حمایتی برای دیوارهای بلند به کار گرفته شوند. اما کاربرد آنها بسیار فراتر از این موضوع است و امکان استفاده از آنها به عنوان پشت بند افقی پنل به صورت یکپارچه وجود دارد. بنابراین در پروژه‌هایی مانند بتن ریزی پل های شهری و بتن ریزی تونل‌ها می‌توان از این ابزار برای نگهداری قالب ها و پشتیبانی از ابزارهای آنها به کار برد.

ویژگی های مهم سولجرها

سولجر قطعات فلزی قابل اتصال به یکدیگر هستند که در ابعاد و اندازه های مختلفی بوده و به شکل های مختلفی اجرا می شوند. در حقیقت این ابزارها به صورت پنل هایی در ابعاد ۱ تا ۳ متر هستند و در انتهای آنها سوراخ هایی در نظر گرفته شده که با استفاده از پیچ و مهره می توان آنها را به یکدیگر متصل کرد. برای اتصال این ابزار ها به یکدیگر باید از بلت عصایی یا مهره خروسکی و موارد مشابه آنها استفاده کرد که با توجه به شرایط پروژه امکان انتخاب گزینه های متنوعی را دارند.

خرید سولجر

موضوع مهم بعدی بحث انتخاب و خرید سولجرهاست. با توجه به نقش مهمی که این ابزارها در فرآیند بتن ریزی و از طرف دیگر در قالب بندی سازه های بتنی دارند، انتخاب گزینه مناسب آنها از لحاظ ابعاد و نحوه قرارگیری آنها در کنار یکدیگر بسیار مهم است. در هر صورت اگر چه از بسیاری از جهات ویژگی های مشترکی بین این ابزارها وجود دارد، اما شرایط هر پروژه متفاوت است و میزان فشار وارده به قالب های ساختمانی هم تغییر می کند.

این موضوع باعث می شود که انتخاب سولجر برای پروژه کمی پیچیده و سخت باشد و به همین دلیل توصیه ما این است که حتماً قبل از انتخاب با کارشناسان ما مشورت کنید. شما از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید با پشتیبان و کارشناسان گروه قموش در ارتباط باشید و نیازهای پروژه خود را مطرح کنید تا آنها گزینه مناسب و ایده آل را به شما پیشنهاد دهند.

ضمن اینکه مشورت با آنها می‌تواند تغییراتی در گزینه‌های انتخابی شما به وجود بیاورد که دقیقا متناسب با پروژه و هزینه بتن ریزی باشد. پس نگران نباشید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا هم قیمت محصولات را در اختیار شما قرار دهند و هم اطلاعات دقیق تری به دست بیاورید.