قالب بتن نیوجرسی

مانع بتنی که به این نمونه از آن مانع نیوجرسی می گویند

جهت هدایت و در مسیر قرار دادن وسیله نقلیه به صورت قطعات بتنی پیش ساخته قابل اتصال به هم ساخته می شود،

که هنگام برخورد کناره ای خودرو به دلیل زاویه کم،

لبه های آن به عنوان هدایتگر برگردان عمل کرده و موجب کاهش خسارت می گردد.

از این وسیله به عنوان محافظ عابران پیاده، محافظت از کارگران پروژه های عمرانی در مقابل خودروها،

موانع موقت و موانع امنیتی ضد تروریستی همچنین سیل بند، جلوگیری از انتشار آتش در جنگل ها،هدایتگر رودخانه و چند خطه کردن جاده ها نیز استفاده می شود.

علت نامگذاری این مانع بتنی به نیوجرسی این بوده است که در سال ۱۹۵۰ میلادی موسسه فناوری استیون به درخواست دپارتمان بزرگراه های ایالت نیوجرسی در غرب ایالت متحده آمریکا برای چند خطه کردن بزرگراه ها این وسیله را طراحی نمود.

نام دیگر قالب بتن نیوجرسی مانع بتنی می باشد که بیشتر در وسط جاده ها و اتوبان ها برای جداسازی جاده و جلوگیری از تصادفات قرار می گیرد .

قالب بتن نیوجرسی از ورق ۴ تولید می گردد.

البته می توان در صورت درخواست مشتری از ورق هایی در ضخامت های دیگر استفاده کرد.

قالب نیوجرسی در مدل های مختلفی ساخته می شود.

برای سفارش مدل مد نظر خودتان می توانید نقشه یا عکس قالب مد نظرتون را از طریق تلگرام یا تلگرام ارسال کنید.

بعد از بررسی نقشه و ابعاد مورد نظرتان، وزن قالب نیوجرسی محاسبه می گردد.

بعد از محاسبه وزن قالب قیمت به همراه وزن به صورت پیش فاکتور ارسال می گردد.


قالب بتن نیوجرسی

قالب بتن نیوجرسی


قالب نیوجرسی

تولید قالب نیوجرسی در شرکت قموش قرن به صورت کاملا تخصصی و استاندارد انجام می گردد.

تولید این نوع قالب به صورت استاندارد و در صورت ارسال نقشه توسط مشتری و اعلام ابعاد جدید طبقه سفارش مشتری انجام می گیرد.

ساخت این نوع قالب ها زمان بر است در صورت سفارش حتما چند روز زودتر از زمان مورد نیاز سفارش دهید.

قبل از خرید و سفارش می توانید:

کیفیت و قیمت قالب های تولید شده توسط شرکت قموش قرن را با شرکت های دیگر مقایسه کنید.

جهت اطلاع از دیگر محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید قالب بتن

جهت اطلاع از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات قالب بندی دست دوم از صفحه قالب فلزی بتن بازدید فرمایید.

قالب بتن نیوجرسی

قالب بتن نیوجرسی چیست؟

بلوک بتن نیوجرسی یا مانع نیوجرسی برای هدایت یک مسیر و جلوگیری از خسارت احتمالی به هنگام تصادفات است که معمولاً به صورت قطعات بتنی پیش ساخته عرضه می شوند. بنابراین قالب بتن نیوجرسی یک قالب طراحی شده خاص مطابق با نوع بلوک نیوجرسی است که با توجه به نیاز هر پروژه تغییر می کند. این قالب ها همانند قالب جدول خیابانی ابعاد مشخصی دارد که به درخواست مشتری می توان تغییراتی در این ابعاد و ویژگی‌های آن به وجود آورد.

نحوه تولید قالب بتن نیوجرسی

برای تولید قالبهای نیوجرسی ابتدا باید ابعاد آن مشخص شود. بعد از مشخص شدن ابعاد، با توجه به نوع قالب و شرایط تولید آنها، ضخامت ورق فلزی استفاده شده در آنها تعیین می‌شود که در بیشتر موارد از ورق ۴ میل استفاده میشود. در مرحله بعد با توجه به ابعاد مشخص شده و طراحی در نظر گرفته شده برای بلوک نیوجرسی، ورق فلزی برش داده می شود. در نهایت ورقهای فلزی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و جوشکاری می شوند. مرحله پایانی کار هم شامل درز بندی و درزگیری قالب بتن است تا از خروج بتن و آب سیمان جلوگیری شود و قالب به صورت صاف و یکپارچه خارج شود.

چه مواردی در سفارش قالب نیوجرسی قابل تغییر است؟

اگر شما به عنوان صاحب یک کارگاه به دنبال سفارش تولید قالب بتن نیوجرسی هستید، می توانید به عنوان یک قالب سفارشی تغییراتی در آن به وجود بیاورید که مطابق با نیاز شما و کارگاه باشد. اولین تغییری که می توانید اعمال کنید، تغییر طراحی و مدل قالب است که میتوانید نقشه یا عکس مورد نظر و همچنین ابعاد آن را از شیوه های مختلف ارتباطی در اختیار کارشناسان و پشتیبان ما قرار دهید تا طراحی اولیه بر مبنای آن صورت گیرد.

تغییر دیگری که در قالب نیوجرسی می توانید ایجاد کنید، نوع ورق استفاده شده در ساخت قالب و همچنین ضخامت آن است که طبیعتاً وزن قالب را هم تحت تاثیر قرار می دهد. در حالت استاندارد معمولا از ورق ۴ میل برای ساخت بدنه قالب استفاده می شود. اما در گروه مدرن سازان آمادگی انجام سفارش های متنوع تری هم داریم که با توجه به نیاز کارگاه شما می توانید تغییرات را اعمال کنیم.

قیمت قالب بتن نیوجرسی

قیمت قالبهای نیوجرسی همانند سایر قالب های فلزی تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی از جمله شرایط ساخت آنها قرار می‌گیرد که در همان مرحله سفارش به شما گفته می شود. این یعنی شما هر تغییری که در مواد اولیه اعمال کنید یا در سفارش خود به دنبال استفاده از یک طرح خاص یا شرایط خاص باشید ممکن است قیمت آنها را هم تغییر دهد. به عنوان مثال طراحی قالبهای سفارشی نیاز به طراحی اولیه و اختصاص زمان برای ساخت و تولید قالب دارد که طبیعتاً زمان بیشتری نسبت به قالب های معمولی برده و این هزینه تمام شده قالب را افزایش می دهد.

در کنار آن باید فاکتورهای دیگری مانند نوع و ضخامت ورق فلزی استفاده شده در قالب ابعاد را هم در نظر بگیریم که همه آنها قیمت نهایی قالب نیوجرسی را تعیین می‌کنند. اما اگر شما به دنبال اطلاعات دقیق تر و به روز شده در رابطه با قیمت قالب بتن نیوجرسی هستید می توانید همین الان با کارشناسان و پشتیبانی گروه قموش در ارتباط باشید و از آنها بخواهید که در مورد انتخاب محصول و لیست قیمت آنها به شما کمک کنند.