برای تولید قالب خاص نیاز به نقشه و جزئیات و اندازه های دقیق می باشد.برای ساخت این نوع قالب بتن ها نیاز به مهارت زیاد و مهندسین متخصص و همچنین ابزار آلات پیشرفته می باشد.

زمان ساخت قالب بتن خاص نسبت به قالب مدولار معمولی زیاد می باشد .

قیمت ساخت این نوع قالب ها بیشتر از قیمت قالب بتن مدولار می باشد.

در مرحله اول با استفاده از نقشه های سازه کار طراحی قالب انجام  و نقشه قالب تهیه می گردد.

پس از تهیه نقشه و برآورد وزن و قیمت پیش فاکتور صادر می گردد.

بعد از تایید پیش فاکتور کار تولید قالب خاص بتن انجام می گیرد.

برای سفارش قالب بتن خاص می توانید نقشه مورد نظر خود را از طریق تلگرام یا تلگرام ارسال کنید بعد از مشاهده نقشه همکاران ما در مورد جزئیات بیشتر با شما تماس می گیرند.

تاریخ تحویل در پیش فاکتور نوشته می شود.

قالب های خاص انواع اقسام زیادی دارند که در اینجا به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

قالب ستون گرد- سر ستون پل ها -قالب نیوجرسی- قالب دیوار های پیش ساخته- قالب جدول ….

قالب خاص بتن

تولید انواع قالب بتن خاص در این شرکت طبق سفارش و نقشه مشتری انجام می گیرد.

ساخت انواع سرستون  به صورت تخصصی و تضمینی و همچنین قالب ستون گرد ساخت قالب ستاره ای و طرح دار قالب جدول ،قالب نیوجرسی و کلیه قالب های خاص به صورت تخصصی و تضمینی انجام می گیرد.

قیمت و کیفیت لوازم و تجهیزات ساخته شده توسط شرکت قموش قرن را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید.

جهت اطلاع از دیگر محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید قالب بتن

برای اطلاع از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات قالب بندی دست دوم از صفحه قالب فلزی بتن بازدید فرمایید.


قبل از سفارش قالب بتن خاص به این موارد توجه کنید

نکاتی که قبلاً گفتیم به صورت یک فهرست می‌تواند در جریان خرید قالب بتن سفارشی برای شما تعیین کننده باشد و نقش مهمی در انتخاب های نهایی شما داشته باشد. اما به این نکته توجه کنید که قالب‌های خاص ساز و کار پیچیده‌تری نسبت به قالبهای مدولار دارند و به همین دلیل باید خود را برای چند نکته آماده کنید

باید مشخصات دقیق قالب های سفارشی را داشته باشید

اولین چیزی که هنگام سفارش قالب های سفارشی از شما خواسته می شود این است که مشخصات دقیق آنها را در اختیار گروه قموش قرار دهید. در حقیقت ممکن است قالب شما برای یک سازه بتنی معمولی باشد یا قصد استفاده از آن در یکی از سازه های بزرگ شهری داشته باشید. به همین دلیل باید از قبل مشخصاتی مانند ابعاد قالب و همچنین نوع مواد اولیه و میزان فشار وارده به آن‌ها را تعیین کنید که طبیعتاً روند ساخت قالب خاص را تحت تاثیر قرار می‌دهد. البته گروه پشتیبان ما هم در کنار شما هستند تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

زمان بیشتری برای تحویل در نظر بگیرید

موضوع دیگری که در جریان سفارش قالب های سفارشی باید در نظر بگیرید این است که زمان بیشتری برای آنها در نظر بگیرید. در حقیقت قالبهای مدولار از قبل محاسبات آنها به طور کامل صورت گرفته و در نتیجه شرکت برای تولید آنها محدودیتی ندارد. اما از طرف دیگر مشخصات شما باید به تیم پشتیبان و تیم سازنده برسد تا با توجه به آن تغییراتی در محصولات خود به وجود بیاورند. به همین دلیل با توجه به زمان آغاز بتن ریزی خود برنامه مشخصی داشته باشید و با توجه به آن سفارش ساخت قالب بدهید.

قیمت قالب سفارشی بیشتر است

روند تولید قالب فلزی به این صورت است که شما ابعاد و مشخصات محصول مورد نظر خود را به ما می دهید و ما محاسبات مختلف و همچنین طراحی را برای آن انجام می دهیم و سپس پروژه ساخت شروع می شود. با توجه به اینکه برای هر گروه قالب خاص باید همه این مراحل تکرار شود طبیعتا قیمت آنها نسبت به قالبهای مدولار بیشتر است و باید خود را برای پرداخت قیمت‌های بالاتر آماده کنید.

تمامی اقدامات با مشاور فنی باشد

از دیگر الزامات سفارش قالب سفارشی این است که شما تمامی گام های خود را با مشورت مشاور سازه و نظارت مهندس سازه انجام دهید. این افراد هم در مورد ابعاد و هم در مورد استحکام فنی قالبها اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار می دهند که ما به عنوان سازنده می توانیم آنها را در جریان کار خود به کار ببریم. این به ما اجازه می‌دهد که محصول نهایی را کاملاً مطابق با سفارش شما آماده کنیم و شما هم مطمئن هستید که مشخصات قالب با مشخصات مورد نیاز شما همخوانی دارد.

در هر صورت، این یک قانون طبیعی و نانوشته در ساخت قالب‌های فلزی محسوب می‌شود که هر گامی که ما برای ساخت قالب برمیداریم باید متناسب با نیاز مشتری و شرایط فنی پروژه آنها باشد. پس حتماً هنگام صحبت با پشتیبان و کارشناسی قموش این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید.