جهت استفاده از مقاطع گرد با قطرهای کوچک تر از ۲ متر استفاده از قالب بتن های کمانی مقدور نمیباشد و چنانچه انجام پذیرد با کیفیت پایینی مواجه خواهیم بود به همین دلیل قالب مقاطع فوق به صورت خاص ساخته میشود. معمولا مقاطع ستونهای گرد از دو هلال ۱۸۰ درجه تشکیل می گردد و هلال های فوق به توسط کلمس فولادی نشکن به یکدیگر متصل می گردند.این کلمس ها بسیار مقاوم می باشند و توسط ضربه چکش در محل خود قرار میگیرند .


قالب گرد ستون

جهت اطلاع از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات دست دوم کلیک کنید. قالب فلزی بتن

جهت اطلاع از محصولات دیگر به صفحه اصلی سایت مراجعه فرمایید.قالب بتن

شرکت قموش قرن تولید کننده کلیه تجهیزات قالب بندی بتن  نو و همچنین در زمینه خرید و فروش کلیه تجهیزات قالب بندی دست دوم فعالیت می کندو آماده خدمات رسانی به شرکت ها ، پیمانکاران و مجریان ساختمانی می باشد.کلیه اجناس تولید شده این شرکت طبق استاندارد و با کیفیت بسیار بالا می باشد.می توانید قبل از خرید و عقد قرار داد ازکلیه محصولات ما بازدید و کیفیت محصولات ما را با دیگر شرکت ها و همچنین قیمت محصولات مارو با دیگر شرکت ها بررسی و مقایسه  کنید.


وزن قالب بتن های گرد

 1. قالب ستون گرد در عرض ۳۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                   ۵۲kg
 2. قالب بتن ستون گرد در عرض۵۰ سانتی متر ارتفاع ۱متر                                     ۹۰kg
 3. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                 ۱۷۵kg
 4. قالب ستون گرد در عرض ۱۲۰ سانتی متر ارتفاع ۱ متر                                 ۲۱۰kg
 5. قالب بتن ستون گرد در عرض۱۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۱متر                               ۲۶۰kg
 6. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۸۰ سانتی متر در ارتفاع ۱ متر                             ۳۱۰kg
 7. قالب ستون گرد در عرض ۳۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                               ۱۰۵kg
 8. قالب بتن ستون گرد در عرض ۵۰سانتی متر در ارتفاع ۲متر                                 ۱۷۵kg
 9. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۳۵۰kg
 10. قالب بتن  ستون گرد در عرض ۱۲۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۴۲۰kg
 11. قالب ستون گرد در عرض ۱۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۲متر                              ۵۲۰kg
 12. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۸۰ سانتی متر در ارتفاع ۲ متر                             ۶۲۰kg
 13. قالب بتن ستون گرد در عرض ۳۰ سانتی متر در ارتفاع ۳متر                                ۱۵۵kg
 14. قالب ستون گرد در عرض ۵۰ سانتی متر در ارتفاع ۳ متر                               ۲۶۰kg
 15. قالب بتن ستون گرد در عرض ۱۰۰ سانتی متر در ارتفاع ۳ متر                             ۵۲۰kg

نحوه سفارش قالب ستون گرد

اگر تصمیم دارید که در پروژه خود از قالب های گرد استفاده کنید، باید محاسبات مختلفی نسبت به نیاز پروژه خود داشته باشید تا بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. مثلاً ما در همین مطلب در مورد انواع ستون های گرد با عرض متفاوت و ارتفاع متغیر اطلاعاتی قرار داده ایم که در کنار آن وزن قالب را هم داریم. اما شما در محاسبات خود باید شرایط پروژه و میزان بار وارده به قالب را در نظر بگیرید تا در انتخاب قالب یک گزینه مناسب را انتخاب کنید.

بعد از محاسبات اولیه در مورد شرایط فیزیکی و فنی قالب های گرد، با شرکتهای تولید کننده قالب فلزی مانند گروه قموش تماس می‌گیرید و در مورد شرایط پروژه های خود توضیح می دهید. مثلاً اگر همین الان با گروه پشتیبان و کارشناسان ما تماس بگیرید، آنها اطلاعات مختلفی در مورد شرایط استفاده از قالب های فلزی و مشخصات دلخواه شما می گیرند و با توجه به آن سفارش شما از بین قالب های مدولار آماده می شود یا به صورت قالب خاص و سفارشی در اختیار شما قرار می گیرد.

به کارگیری قالب ستون گرد دست دوم

استفاده از قالبهای فلزی در پروژه های ساخت و ساز فقط محدود به قالب های نو و جدید نمی‌شود که شما همیشه سفارش ساخت آنها را به کارخانه تولید قالب فلزی بدهید. در برخی موارد پیمانکاران به دلیل محدودیت در بودجه پروژه یا کوچک بودن پروژه ساخت و ساز خود نیازی به سفارش ساخت قالب ندارند و می‌توانند از قالب ستون گرد کارکرده استفاده کنند. اگرچه این قالب ها نسبت به قالب های نو و جدید در سطح پایین تری هستند اما هنوز هم می توانند کارایی لازم را داشته باشند و برای پروژه‌های کوچک انتخاب مناسبی هستند.

به کارگیری قالب های گرد کارکرده از این جهت اهمیت دارد که با قیمت پایین‌تری فروخته می‌شوند و در صورتیکه شما مجدداً قصد فروش آنها را داشته باشید با افت قیمت کمتری مواجه می شوند. این موضوع برای کسانی که مسائل مالی را در اولویت قرار میدهند ایده‌آل است و می‌تواند بخش مهمی از هزینه ساخت و ساز پروژه آنها را جبران کند.

قیمت قالب های گرد

موضوع مهم دیگری که احتمالاً برای شما تبدیل به یک اولویت می‌شود و معمولاً پیمانکاران به آن توجه ویژه‌ای دارند، قیمت قالب فلزی است. در همین متن اشاره کردیم که برای سفارش قالب ستون گرد باید مشخصات آنها را مانند وزن و اندازه مشخص کنید تا شرکت توانایی آماده سازی سفارش شما را داشته باشد. با توجه به مشخصاتی که شما در اختیار گروه قموش قرار می دهید، یک لیست قیمتی برای شما ارسال می شود که تمامی مشخصات مورد نیاز شما در آن آورده شده و قیمت محصول هم ذکر شده است.

بخاطر داشته باشید که لیست قیمت قالب های گرد بر مبنای فاکتورهای مختلف مانند عرض و ارتفاع آن ها و همچنین ضخامت ورق فلزی به کار گرفته شده در آن ها تغییر می کند. در حقیقت همه این مشخصات می‌تواند روی نحوه کاربرد قالب ها و شرایط استفاده از آنها در پروژه‌های مختلف تاثیر گذار باشد که  برای خریدار بسیار مهم هستند. پس اگر به دنبال قیمت قطعی قالب ستون گرد دست دوم و جدید هستید با ما تماس بگیرید.