گیره یا ( چنگک ) 

هنگام خرید گیره به ضخامت گیره توجه داشته باشید گیره به دو ضخامت ۴ و ۵و۶ میل تولید میگردد که قیمت متفاوتی باهم دارند.

حتما سعی کنید هنگام خرید گیره ۵ میلی متری خریداری کنید طول عمر و کیفیت گیره ۵ میل نسبت به گیره ۴ میل خیلی زیاد بوده و نسبت به کیفیت اختلاف قیمت زیادی هم ندارند. ما همیشه به مشترهای خودمون توصیه می کنیم تا از این نوع محصول استفاده کنند تا خدای نکرده بعد از خرید از خرید خودشون پشیمان نشوند و اینکه مجبور نشوند بعد از مدت کوتاهی دوباره همین محصول رو انتخاب کنند.دوستان عزیز توجه داشته باشید در خرید محصول با کیفیت همیشه دقت لازم را داشته باشید و همیشه چه از شرکت ما چه از شرکت های دیگه خواستید خرید کنید حتما قبل از خرید از محصول مورد نظر بازدید و از لحاظ فنی مورد ارزیابی قرار دهید. خصوصا در بحث اتصالات قالب بندی که محصول بی کیفیت می تواند موجب خسارت های زیادی هنگام بتن ریزی گردد.

گیره جزء اتصالات قالب بندی می باشد:

گیره در دو نوع متوسط و بلند ساخته میشود.

گیره متوسط جهت اتصال پشت بند افقی (لوله)به قالب بتن استفاده میگردد

گیره بلندجهت اتصال پشت بند افقی یا عمودی (قوطی)به قالب بتن استفاده می شود

گیره قالب بندی


گیره قالب بندی


گیره قالب بندی


گیره قالب

جهت اطلاع از محصولات به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید. قالب بتن

گیره قالب بندی با کیفیت بالا در شرکت قموش قرن تولید می گردد. گیره های تولید شده در این شرکت کاملا استاندارد و در ضخامت های ۵ و ۶ میل می باشد.

گیره دست دوم توسط این شرکت خرید و فروش می گردد. بعد از خرید گیره های دست دوم باکیفیت، مواردی که آسیب دیده باشد مورد تعمیر و بازسازی قرار می گیرد.

قبل از خرید از محصولات شرکت قموش قرن بازدید فرمایید.

پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع از نحوه خرید و فروش بدون واسطه تجهیزات قالب بندی دست دوم در این سایت از این لینک وارد شوید. قالب فلزی بتن